NĚCO MÁLO O NÁS

VAŠE SPOKOJENOST JE PRO NÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ


Firma SPWORK je dynamická rodinná firma, která zahájila svou činnost v roce 2022. Naše firma byla založena v roce 2022 a od té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti elektroinstalací, včetně práce se slaboproudem a silnoproudem. Naše mladá energie a odhodlání k dosažení excelentních výsledků nám umožňují úspěšně řídit širokou škálu projektů – od menších domácích úprav až po rozsáhlé průmyslové a komerční stavby.

 Snažíme se vyhovět naším zákazníkům a v případě potřeby dojedeme i na opačnou stranu České republiky. Pokud jste z jiného kraje, po domluvě můžeme přijet i k Vám. Stačí nám zaslat nezávaznou poptávku a domluvíme se na dalším postupu. Naší obsluhovanou oblastí je: PRAHA, LITOMĚŘICE, LOVOSICE, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj a další přilehlé kraje.

Spolupracujeme jak s velkými firmami, tak se soukromými osobami.

Naše zaměření se týká poměrně rozsáhlého portfolia elektrikářských prací.

SLABOPROUD: vnitřní telefonní rozvody (TEL), domácí telefony (DT), dveřní (vstupní) videotelefony (VDT), rozvod satelitní televize (SAT), elektrická zabezpečovací signalizace (EZS), elektrická požární signalizace (EPS), systém strukturované kabeláže (SSK), datové rozvody (DAT), kamerové systémy (CCTV), audio systémy

SILNOPROUD: elektroinstalace 230V a 400V, elektroinstalace do 1000V, údržba a oprava elektroinstalace, přípojky NN nízkého napětí, dodávka elektroměrových rozvaděčů a domovních rozvodnic včetně montáže, dodávka svítidel i zdrojů včetně montáže, montáž elektrického přímotopného a akumulačního vytápění, montáž veřejného osvětlení, montáž uzemnění objektů, montáž hromosvodů klasické i aktivní, instalace měření a regulace (MAR)